Agenda

Volleybaltoernooi groepen 5 en 6
23 januari 2019
23 januari
OR-vergadering
29 januari 2019 van 20:00 t/m 21:30
29 januari van 20:00 t/m 21:30
Jeugdarts aanwezig
30 januari 2019 van 8:30 t/m 12:00
30 januari van 8:30 t/m 12:00
Spreekavond 5
30 januari 2019
30 januari
Sportdag groepen 2/3 en 3
5 februari 2019
5 februari
Jeugdverpleegkundige aanwezig
7 februari 2019 van 8:30 t/m 12:30
7 februari van 8:30 t/m 12:30
Sportdag groepen 1/2
11 februari 2019
11 februari
Schooltoneel voorstellingen
12 februari 2019
12 februari
Leiderschapsdag The Leader In Me voor genodigden
13 februari 2019 van 9:00 t/m 12:00
13 februari van 9:00 t/m 12:00

Leiderschapsdag TLIM voor genodigden (landelijk).

Rapport 1 mee naar huis
14 februari 2019
14 februari
Groepen 2/3 en 3 NME excursie 'Gaap een winterslaap'
14 februari 2019
14 februari
Voorjaarsvakantie
18 februari 2019 t/m 22 februari 2019
18 februari t/m 22 februari
Groepen 7 en 7/8C, NME excursie: 'Het onzichtbare zichtbaar'
26 februari 2019
26 februari
Groepen 8A en 8B, NME excursie: 'Het onzichtbare zichtbaar'
27 februari 2019
27 februari
Spreekavond 6
28 februari 2019
28 februari
OR-vergadering
5 maart 2019 van 20:00 t/m 21:30
5 maart van 20:00 t/m 21:30
Alle leerlingen vrij
6 maart 2019
6 maart

Studiedag basisschoolteam kindcentrum De Marskramer.

Midweekshow
7 maart 2019
7 maart
Jeugdarts aanwezig
12 maart 2019 van 10:00 t/m 12:00
12 maart van 10:00 t/m 12:00
Groepen 5, 5/6 en 6: NME excursie 'Maak het verschil'
14 maart 2019
14 maart
MR-vergadering
19 maart 2019 van 19:30 t/m 20:30
19 maart van 19:30 t/m 20:30
Spreekavond 7
25 maart 2019
25 maart
Jeugdverpleegkundige aanwezig
28 maart 2019 van 8:30 t/m 12:30
28 maart van 8:30 t/m 12:30
Midweekshow groep 3
11 april 2019 van 13:30 t/m 14:00
11 april van 13:30 t/m 14:00
MR-vergadering
17 april 2019 van 19:30 t/m 20:30
17 april van 19:30 t/m 20:30
Paascircuit groepen 1/2, 2/3 en 3
17 april 2019
17 april
Paasvakantie
19 april 2019 t/m 22 april 2019
19 april t/m 22 april
Jeugdarts aanwezig
23 april 2019 van 8:30 t/m 12:00
23 april van 8:30 t/m 12:00
Spreekavond 8
24 april 2019
24 april
OR-vergadering
25 april 2019 van 20:00 t/m 21:30
25 april van 20:00 t/m 21:30
Meivakantie
29 april 2019 t/m 3 mei 2019
29 april t/m 3 mei
Spreekavond 9
27 mei 2019
27 mei
Jeugdarts aanwezig
29 mei 2019 van 8:30 t/m 12:00
29 mei van 8:30 t/m 12:00
Hemelvaartvakantie
30 mei 2019 t/m 31 mei 2019
30 mei t/m 31 mei
MR-vergadering
3 juni 2019 van 19:30 t/m 21:30
3 juni van 19:30 t/m 21:30
Sportdag groep 5
6 juni 2019
6 juni
Pinkstervakantie
10 juni 2019
10 juni
Schoolkamp groepen 8
12 juni 2019 t/m 14 juni 2019
12 juni t/m 14 juni
Schoolreis groep 4
13 juni 2019
13 juni
Reserve datum sportdag groepen 5 en 6
13 juni 2019
13 juni
OR-vergadering
14 juni 2019 van 20:00 t/m 21:30
14 juni van 20:00 t/m 21:30
Schoolreis groepen 1
18 juni 2019
18 juni
Musical groepen 8
24 juni 2019 t/m 26 juni 2019
24 juni t/m 26 juni
Jeugdarts aanwezig
26 juni 2019 van 8:30 t/m 12:00
26 juni van 8:30 t/m 12:00
Alle leerlingen vrij
1 juli 2019
1 juli

Studiedag basisschoolteam kindcentrum De Marskramer.

Rapport 2 mee naar huis
4 juli 2019
4 juli
Zomervakantie 2019
15 juli 2019 t/m 23 augustus 2019
15 juli t/m 23 augustus

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.